Nauji Faberlic, Edelstar ir Infinum produktai šį rudenį!

Faberlic, Edelstar, Infinum susijungimasGalbūt girdėjote, galbūt dar ne, Faberlic susijungė su dar dvejomis Rusijos kompanijomis - Edelstar ir Infinum. Šitas susijungimas tai naujas vystymosi etapas. Tai reiškia, kad prasiplės produktų įvairovė. Aš pats labai laukiu Edelstar ekologiškų buitinės chemijos produktų. Pasakojama, kad žmonės skalbę ekologiškais milteliais Amely, kuriuos platina kompanijos Edelstar (o dabar ir Faberlic) konsultantai ne tik puikiai išskalbia drabužius, bet ir visiškai nekenksmingi aplinkai, o dar konkrečiau žmonės nuo skalbimo likusį vandenį pila ant gėliu, sode ir pan., ir nebūna jokio neigiamo poveikio, t.y. augalai toliau puikiai auga ir žydi, ir net priešingai, dar labiau suveši - priežastis - į miltelius įeinantys kalio, natrio, fosforo junginiai, kurie veikia kaip trąšos.

Išbandyti ar tai tiesa bus galima jau ši rudenį, kai Edelstar unikalūs buitinės chemijos produktai atkeliaus į Lietuvą.

Edelstar produktų linijoje yra ir daugiau įdomių produktų buičiai ir sveikatai.

Infinum kompanijos produktų linija tai kosmeceftika (kosmetika, kurios savybės prilyginamos gydomajai kosmetikai) ir sveikatos prekės, Deborah dekoratyvinė kosmetika (Nr. 1 Italijoje), stilingi aksesuarai.

Taip pat pasikeitė ir katalogų periodiškumas. Nuo šiol katalogai išeis kas tris savaites. Pirkėjams tai reiškia dar daugiau įdomių pasiūlymų, dar daugiau nuolaidų. O konsultantams, dar daugiau galimybių uždirbti.

Visas naujoves ir informaciją rasite 2011 m. Faberlic Nr. 8 kataloge.

Žymos: , , , ,

Naujienos

Jei jums patiko - komentuokite ar užsisakykite RSS atnaujinimus ir gaukite naujausią informaciją savo RSS skaitymo programoje.

Komentuokite

(būtinas)

(būtinas)


Powered by WP Hashcash