Nauja Deguonies balzamo visų tipų odai BIO KISLOROD pakuotė

Bio Kislorod balzamasDaugelio mėgstamas produktas – „Deguonies balzamas visų tipų odai BIO KISLOROD“ turės naują pakuotę, patogesnę ir praktiškesnę.

Deguonies balzamas stimuliuoja kolageno ir elastino sintezę, saugo nuo ankstyvo senėjimo. Gydo odos pažeidimus (įpjovimus, žaizdeles, nudegimus), pašalina niežulį ir sudirginimus (įskaitant ir esantį po vabzdžio įkandimo).

Jo sudėtyje yra maksimali koncentracija (20%) deguonies komplekso Novaftem-O2™ , didinančio odos tonusą, atgaivinančio odą ir suteikiančio jai sveiką spalvą.


Skaityti toliau »

Žymos: , , , , ,

Naujienos

Nauji Faberlic, Edelstar ir Infinum produktai šį rudenį!

Faberlic, Edelstar, Infinum susijungimasGalbūt girdėjote, galbūt dar ne, Faberlic susijungė su dar dvejomis Rusijos kompanijomis - Edelstar ir Infinum. Šitas susijungimas tai naujas vystymosi etapas. Tai reiškia, kad prasiplės produktų įvairovė. Aš pats labai laukiu Edelstar ekologiškų buitinės chemijos produktų. Pasakojama, kad žmonės skalbę ekologiškais milteliais Amely, kuriuos platina kompanijos Edelstar (o dabar ir Faberlic) konsultantai ne tik puikiai išskalbia drabužius, bet ir visiškai nekenksmingi aplinkai, o dar konkrečiau žmonės nuo skalbimo likusį vandenį pila ant gėliu, sode ir pan., ir nebūna jokio neigiamo poveikio, t.y. augalai toliau puikiai auga ir žydi, ir net priešingai, dar labiau suveši - priežastis - į miltelius įeinantys kalio, natrio, fosforo junginiai, kurie veikia kaip trąšos.


Skaityti toliau »

Žymos: , , , ,

Naujienos

Faberlic katalogas mylimiesiems (2011 m. vasario mėn.)

Faberlic 2011 vasario mėn  Valentino dienos viršelisFaberlic pristato katalogą skirtą jūsų mylimiesiems žmonėms. Labiausiai jiems reikia jūsų gero žodžio, prisilietimo. Todėl šiandien pat apkabinkite savo mylimus žmonės ir pasakykite keletą ar kelioliką, keliasdešimt, o gal net ir kelis šimtus  malonių žodžių. Ir visi nesutarimai, visos problemos išnyks kaip dūmas vėjuotą dieną!

Bet… mažos dovanėlės juk niekada nemaišo!? :) Žiūrėkite  2011 vasario mėn naujų pasiūlymų prezentaciją.

Visas naujoves ir informaciją rasite  2011 m. vasario  mėn. Faberlic kataloge.


Žymos: , ,

Naujienos

2011 m. sausio mėn. Faberlic katalogą pristato ilgaausis kiškis

2011 sausio mėn. Faberlic katalogo viršelis su kiškiuSveiki sulaukę Naujųjų metų! Faberlic naujoves pristato linksmas ilgaausis kiškis - žiūrėkite  2011 sausio mėn akcijų prezentaciją. Kaip visada visas naujoves ir informaciją rasite  2011 m. sausio  mėn. Faberlic kataloge.


Žymos: ,

Naujienos

Šventiniai linkėjimai!

Sveikinu visus su šventėmis ir linkiu gyventi kitais metais taip kaip visada to troškote giliai širdyje Jūs patys. Ne vyras ar žmona, vaikai, valstybė ar visuomenė, ar bet koks kitas išorinis objektas,  bet tikrasis Jūsų “AŠ”, dažniausiai tūnantis giliai giliai širdyje. ir kurio balsą mes visaip slopiname. Sustokite, įsiklausykite į tikrajį save ir gyvenkite patį nuostabiausią - SAVO gyvenimą!

Pačių nuostabiausių ir fantastiškiausių ateinančių metų!

Valdas

Naujienos

Kviečiame į Faberlic atvirų durų dieną 2010-12-11

Kviečiame visus besidominčius “Faberlic” kosmetika bei verslu dalyvauti “Faberlic” atvirų durų dienoje šį šeštadienį (2010-12-11) nuo 12:00 iki 16:00. Programoje taip pat bus:

1. Veido valymo demonstravimas ir praktika
2. Makiažo darymo demonstravimas - praktinė pamoka

Galėsite “pačiupinėti” produkciją, užduoti rūpimus klausimus apie ją bei Faberlic verslo galimybes.

Nauji konsultantai registruojami nemokamai.

Jei nusprendėte falyvauti, būtu labai puiku jei praneštumėte apie tai trumpa žinute el. adresu valdas @ faberlic-kosmetika.lt. Dėkoju.

Iki pasimatymo!

Žymos: ,

Naujienos

Išsirinkite dovanas sau ir artimiesiems iš 2010 m. kalėdinio gruodžio mėn. Faberlic katalogo

2010 men. gruodžio mėn. Faberlic katalogasDar daugiau dovanų pasiūlymų negu lapkričio kataloge jūsų laukia  gruodžio mėn. Faberlic kataloge. Pradžiuginkite dovanomis tiek save, tiek ir savo  artimiesius.

Savo vyrus galite nustebinti nauja “Faberlic FOR  MEN” serija. Jei svajojate bent laikinai tapti gražuole blondine,  jums padės nauja intensyvi priemonė plaukams šviesinti Super Blond, šviesinanti 4-6 tonais. anau patiks ir dekoratyvinės kosmetikos naujovės, bei šventinė bižuterija.

17 dovanų pasiūlymų laukia jūsų pasirinkimo. Visų pasiūlymų ieškokite 2010 m. gruodžio  mėn. Faberlic kataloge. O trumpai naujovės apžvelgiamos gruodžio mėn naujovių prezentacijoje.

Geros jums nuotaikos!

Žymos: ,

Naujienos

Dovaninis 2010 m. lapkričio mėn. Faberlic katalogas

Naujovių fejerverkasArtėja šventės ir šiame lapkričio mėn.  Faberlic kataloge rasite 15 dovanų rinkinių įvairiems skoniams. Atogražomis dvelkianti nauja kūno priežiūros ir puoselėjimo linija “Collection Polynesie” manau tikrai suvilios ne vieną! Vyrų laukia naujas aromatas “Faberlic Intense”, o vaikučiams skirta ilgai laukta produkcijos linija vaikams “Caramel”.

Tai tik keletas lapkričio naujienų, kurių iš viso yra net 68. Visus pasiūlymus rasite 2010 m. lapkričio  mėn. Faberlic kataloge.


Žymos: , ,

Naujienos

Lietingasis 2010 m. spalio mėn. Faberlic katalogas

Moters šypsenaKaip nestinga lietaus Lietuvoje, taip nestinga naujienų ir  “Faberlic” kataloge. Mėgstančioms išskirtinumą - “Premium lipstick” lūpų dažai su hialurono rūgštimi, bei ribota dekoratyvinės kosmetikos rudens kolekcija (akių pieštukai “Extreme Color“, birūs akių vokų šešėliai “Radiant Color“). Mėgstančioms šypsotis moterims tikrai patiks naujasis kvepalų aromatas “Festa di Vita“. O tiems kuriems patinka aromatinis rytinis dušas, tikrai nenusivils kūno priežiūros “Miško uogos” serija.

Visas naujienas ir pasiūlymus rasite 2010 m. spalio mėn. Faberlic katalogą.

Žymos: ,

Naujienos

Rudeninis 2010 m. rugsėjo mėn. Faberlic katalogas

Deguonies energijaAtėjus rudeniui įvairiausių produkcijos naujienų srautas vis nemažėja. Šį mėnesį rasite atsinaujinusią YouNova seriją, naują aromatų kolekciją “Collection Privee“, kurioje yra metų metais patikrinti populiarūs Faberlic aromatai bei pora visiškai naujų. Toliau pildoma ir “Expert Pharma” serija. Tai tik keletas rudens naujovių.

Kaip žinia, geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtus kartus išgirsti, todėl siūlau patiems pavartyti ir įvertinti naująjį 2010 m. rugsėjo mėn. Faberlic katalogą.

Žymos: ,

Naujienos