Pasiketimai “Faberlic” kataloge

KalendoriusTie, kurie seniau domisi Faberlic produkcija pastebėjo, jog nuo šių metų pradžios pasikeitė Faberlic katalogas. Ir gana stipriai pasikeitė. Pirmasis blynas buvo šiek tiek prisvilęs (kam nebūna ;) ). Tačiau kompanija atsižvelgė į savo partnerių (direktorių ir konsultantų) pastabas ir ištaisė daugumą dalykų, ir dabar katalogas atrodo labiau suderintas ir patogus skaityti.

Vienas iš pagrindinių teigiamų, mano nuomone, pasikeitimų, buvo perbrauktų kainų atsisakymas. Iš pradžių daugeliui konsultantų tai buvo mini-šokas, tačiau nusiraminus ir geriau pagalvojus, tai iš tikrųjų teigiamas dalykas. Perbrauktos kainos, tai psichologinis pardavėjų instrumentas skatinti pirkti. Tačiau jis turi ir trūkumų, t.y. žmogus norėdamas įsigyti pigiau nevisada įsigyja tai ko jam reikia. Taip pat reikėtų turėti omeny, kad nors kainos ir buvo perbrauktos, jos dažniausiai kiekviename iš katalogų būdavo visiškai vienodos. Taigi kam tada tas apsimetinėjimas? Nebeliko iš kur atsirasti mintims: pabrangs ar atpigs? gal dar palaukti? ar pirkti dabar? ir t.t. ir pan. Žmogus vis labiau koncentruojasi į tai ko jam iš tikrųjų reikia, o ne tai ką jis mano, jog jam reikia ;) O įsigijęs tinkama priemonę jis yra patenkintas. Kas savo ruožtu naudinga ir konsultantui, ir kompanijai Faberlic. Patenkintas ir klientas ir pardavėjas. Argi gali būti geriau?

Keletas pastebėjimų dėl kainų. Vieniems gali atrodyti, kad Faberlic kainos aukštos, kitiems, kad per žemos (patikėkite yra ir tokių). Imant kainos ir kokybės santykį Faberlic produkcija tikrai yra aukščiau žinomų ir nežinomų gamintojų (tikslią analizę su skaičiais šį kartą palieku jums). O tiems, kas mano, jog Faberlic produkcijos  kainos per mažos, tam, kad produkcija būtų kokybiška,- siūlau pasidomėti, kodėl taip įmanoma (jums reikia pasidomėti apie tinklinį marketingą). Arba palaukti kito mano straipsniuko apie tai.

Ir dar viena naujiena - Faberlic kompanija balandžio mėn. išleido dviejų tipų katalogus: grynai lietuvišką ir dvikalbį, toks koks būdavo anksčiau. Man asmeniškai grynai lietuvišką vartyti ir skaityti žymiai maloniau, nes nėra nereikalingos informacijos.

Žymos: , ,

Naujienos

Jei jums patiko - komentuokite ar užsisakykite RSS atnaujinimus ir gaukite naujausią informaciją savo RSS skaitymo programoje.

Komentuokite

(būtinas)

(būtinas)


Powered by WP Hashcash