Išbandyk “Faberlic” produkciją!

 
 
Išbandyk “Faberlic” produkciją!
 
 
 
 

Straipsniai

Parabenai kosmetikoje

Iš televizijos sužinojau, kad parabenų naudojimas gali sukelti odos vėžį. Juos galima surasti beveik visuose skirtingų firmų produktuose, jų yra ir Faberlic kompanijos produkcijoje. Kas iš tikro yra tie parabenai? Ar jie pavojingi?
Parabenai - organinių junginių grupė, para-hidroksibenzoines rugšties esteriai. Naudojami kaip konservantai kosmetikos ir maisto pramonėje. Pasižymi antibakterinėmis [...]

Straipsniai

Dar didesnis “Faberlic” produkcijos pasirinkimas

Džiugi žinia visiems “Faberlic” produkcijos vartotojams ar tik ketinantiems tokiais tapti - “Faberlic” produkcijos asorimentas vis didės, ką jau šiek tiek galėjote pajusti nuo šių metų pradžios. Planuojama iki 2011  metu pabaigos praplėsti katalogo prekių sąrašą iki 1000 pavadinimų (šiuo metų kataloge pateikiama apie 300-400 skirtingu artikulų). Tai reiškia daugiau įvairesnių spalvų dekoratyvinėje kosmetikoje, nauji [...]

Naujienos

KISLOROD - nauja pagrindinė veido priežiūros kosmetikos serija!

Nauja veido priežūros produktų serija KISLOROD - tai unikalios naujoviškos technologijos ir gamtos jėgų junginys! Ši linija laipsniškai pakeis puikiai užsirekomendavusią “Dvigubo kvėpavimo” seriją.
Kurdama šia bazinę kosmetikos seriją, kompanija “Faberlic” panaudojo unikalų deguonies kompleksą Novaftem-O2тм pridėdama natūralių gamtinių komponentų.

Serijoje yra keletas linijų suskirstytų pagal odos tipą:

Naujienos

Dirbkite kartu su Faberlic ir jūsų svajonės išsipildys! (video)

Registruokis Faberlic kompanijoje!

Straipsniai

Teigiamų emocijų kokteilis iš dušo ir kosmetikos

Šį rytą prausdamasis po dušu patyriau teigiamų emocijų bangą Kažkaip gražiai poetiškai skamba. Ir  tai tikra tiesa. Pagrindinė priežastis - meduolinės dušo želės (1925) kvapas. Mmmm… kaip skanu ir malonu. Aišku, malonumą galima patirti ir be kvapų, tiesiog teigiamai nusiteikus, tačiau malonus kvapas turi vieną privalumą - jo negali sustabdyti visada kritiško proto filtras. [...]

Straipsniai

Kalėdiniai pasiūlymai 2009 m. gruožio mėn. Faberlic kataloge!

Kompanija “Faberlic” visą laiką atnaujina produkcija, išima senus gaminius, pristato naujus. Ypač daug naujovių buvo pastarąjį pusmetį.  Gruodžio mėn. “Faberlic” pristato naują blakstienų tušą “Secret Astra Volume” (kodas 5086), naują “Secret Color” įkeptų šešėlių atspalvį “Fejerija” (5090), “Beauty Cafe” serijos kremą-gelį išlyginantį odą aplink akis (1934) ir drėkinamąjį muilą “Mangas ir papaja” (8145).

Naujienos

Faberlic kompanija dalyvaus parodoje „Moters Pasaulis 2009“

Jei nesirįžtate kreiptis į mus, norėdami susipažinti su „Faberlic“ kompanija, jos kosmetika bei uždarbio galimybėmis, ar tiesiog nespėjote to padaryti, ar dar dėl kokių nors priežasčių,– kviežiame jus į „tradicinį“ pristatymo renginį – „Faberlic“ komanijos paviljoną parodoje „Moters Pasaulis 2009“, kuri vyks 2009 m. lapkričio 5–8 dienomis Kaune, Aušros g. 42D.
Linkime maloniai ir naudingai praleisti [...]

Naujienos

Deguonies kosmetika Faberlic padeda jūsų odos lastelėms (video)

Straipsniai

Jūsų odai reikia deguonies!

Jei jūs gyvenate mieste
Jeigu esate vyresnė(-is) nei 20-25 metų amžiaus
Jeigu rūkote pats arba dažnai būnate rūkančiųjų aplinkoje
Jeigu dažnai patiriate stresą
Jeigu daug laiko praleidžiate prie kompiuerio
Jeigu mažai judate

tikėtina, kad jūsų oda negauna pakankamai deguonies ir senėja sparčiau nei galėtų.
80% deguonies į žmogaus organizmą patenka per kvėpavimo sistemą, 5% mes gauname per odą, kitą - su maistu [...]

Straipsniai