Nauja Deguonies balzamo visų tipų odai BIO KISLOROD pakuotė

Daugelio mėgstamas produktas – „Deguonies balzamas visų tipų odai BIO KISLOROD“ turės naują pakuotę, patogesnę ir praktiškesnę.
Deguonies balzamas stimuliuoja kolageno ir elastino sintezę, saugo nuo ankstyvo senėjimo. Gydo odos pažeidimus (įpjovimus, žaizdeles, nudegimus), pašalina niežulį ir sudirginimus (įskaitant ir esantį po vabzdžio įkandimo).
Jo sudėtyje yra maksimali koncentracija (20%) deguonies komplekso [...]

Naujienos

Faberlic katalogas mylimiesiems (2011 m. vasario mėn.)

Faberlic pristato katalogą skirtą jūsų mylimiesiems žmonėms. Labiausiai jiems reikia jūsų gero žodžio, prisilietimo. Todėl šiandien pat apkabinkite savo mylimus žmonės ir pasakykite keletą ar kelioliką, keliasdešimt, o gal net ir kelis šimtus  malonių žodžių. Ir visi nesutarimai, visos problemos išnyks kaip dūmas vėjuotą dieną!
Bet… mažos dovanėlės juk niekada nemaišo!? Žiūrėkite  2011 vasario mėn [...]

Naujienos

2011 m. sausio mėn. Faberlic katalogą pristato ilgaausis kiškis

Sveiki sulaukę Naujųjų metų! Faberlic naujoves pristato linksmas ilgaausis kiškis - žiūrėkite  2011 sausio mėn akcijų prezentaciją. Kaip visada visas naujoves ir informaciją rasite  2011 m. sausio  mėn. Faberlic kataloge.

Naujienos

Išsirinkite dovanas sau ir artimiesiems iš 2010 m. kalėdinio gruodžio mėn. Faberlic katalogo

Dar daugiau dovanų pasiūlymų negu lapkričio kataloge jūsų laukia  gruodžio mėn. Faberlic kataloge. Pradžiuginkite dovanomis tiek save, tiek ir savo  artimiesius.
Savo vyrus galite nustebinti nauja “Faberlic FOR  MEN” serija. Jei svajojate bent laikinai tapti gražuole blondine,  jums padės nauja intensyvi priemonė plaukams šviesinti Super Blond, šviesinanti 4-6 tonais. anau patiks ir dekoratyvinės kosmetikos naujovės, bei [...]

Naujienos

Dovaninis 2010 m. lapkričio mėn. Faberlic katalogas

Artėja šventės ir šiame lapkričio mėn.  Faberlic kataloge rasite 15 dovanų rinkinių įvairiems skoniams. Atogražomis dvelkianti nauja kūno priežiūros ir puoselėjimo linija “Collection Polynesie” manau tikrai suvilios ne vieną! Vyrų laukia naujas aromatas “Faberlic Intense”, o vaikučiams skirta ilgai laukta produkcijos linija vaikams “Caramel”.
Tai tik keletas lapkričio naujienų, kurių iš viso yra net 68. Visus [...]

Naujienos

Lietingasis 2010 m. spalio mėn. Faberlic katalogas

Kaip nestinga lietaus Lietuvoje, taip nestinga naujienų ir  “Faberlic” kataloge. Mėgstančioms išskirtinumą - “Premium lipstick” lūpų dažai su hialurono rūgštimi, bei ribota dekoratyvinės kosmetikos rudens kolekcija (akių pieštukai “Extreme Color“, birūs akių vokų šešėliai “Radiant Color“). Mėgstančioms šypsotis moterims tikrai patiks naujasis kvepalų aromatas “Festa di Vita“. O tiems kuriems patinka aromatinis rytinis dušas, tikrai [...]

Naujienos

Rudeninis 2010 m. rugsėjo mėn. Faberlic katalogas

Atėjus rudeniui įvairiausių produkcijos naujienų srautas vis nemažėja. Šį mėnesį rasite atsinaujinusią YouNova seriją, naują aromatų kolekciją “Collection Privee“, kurioje yra metų metais patikrinti populiarūs Faberlic aromatai bei pora visiškai naujų. Toliau pildoma ir “Expert Pharma” serija. Tai tik keletas rudens naujovių.
Kaip žinia, geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtus kartus [...]

Naujienos

Vizualiai atsinaujinęs 2010 m. rugpjūčio mėn. Faberlic katalogas

Jau galite parsisiųsti atsinaujinusį 2010 m. rugpjūčio  mėn. Faberlic katalogą. Vėl sugrįžo patogus knyginis formatas vietoj šių metu pradžioje atsiradusio albuminio formato. Taip pat buvo pakeista visa katalogo dizainerių kompanija ir katalogas gavo naują grafinį dizainą. Mano nuomonė dizainas vykęs - labiausiai man nepatiko albuminio formato katalogo dizaine tai nereikalingos (perteklinės) vizualinio dizaino detalės, kaip [...]

Naujienos

Saulės šviesą išvydo 2010 m. liepos mėn. Faberlic katalogas

Jau galite parsisiųsti storą 2010 m. liepos  mėn. Faberlic katalogą.
Tęsiama birželio mėn. prasidėjusi akcija nuolatiniams pirkėjams.

Kitas akcijas žiūrėkite Faberlic kataloge.

Naujienos

“Faberlic” vasaros pasiūlymas nuolatiniams pirkėjams!

Kompanija “Faberlic”  skelbia ypatingą 2010 m. vasaros pasiūlymą nuolatiniams pirkėjams!

Birželio mėn. padarykite vieną ne mažesnį nei 89,00 Lt užsakymą ir liepos mėn. pasinaudokite galimybe išsirinkti bet kurį veido priežiūros gaminį iš liepos mėn. “Faberlic” katalogo su 35% nuolaida!
Liepos mėn. padarykite vieną ne mažesnį nei 89,00 Lt užsakymą ir rugpjūčio mėn. pasinaudokite galimybe išsirinkti dekoratyvinės kosmetikos [...]

Naujienos